Naše služby

Přeprava osob

Základní myšlenkou firmy Mini Taxi jsou nízké náklady na provoz, nízké ceny pro zákazníky. Po centru Valašském Meziříčí jezdíme od 30Kč, kraje města a blízké okolí od 50Kč. Mimo město pro naše zákazníky je cena od 17Kč/km. Vlastníme moderní vozový park a dovezeme Vás bezpečně a pohodlně kamkoli.

Alkohol drink servis

Jste na oslavě či večírku autem? Zábava se výborně rozjíždí? Využijte našeho drink service. Přijedeme za Vámi a odvezeme Vás Vaším vozem.

Cena odvozu Vašeho vozidla je již od 50Kč po městě.

Transfery na letiště

Výhodná doprava na letiště či z letiště pro Vás nebo Vaše klienty včas, pohodlně a bezpečně. Možná obsazenost vozidel je 1 až 6 osob.

Ceny odvozu na letiště:

  • Mošnov – 500Kč
  • Brno Tuřany – 2 000Kč
  • Praha L. Václava Havla – od 4 000Kč
  • Katowice (POL) – 2 900Kč
  • Krakow (POL) – 3 100Kč

Podmínkou je rezervace minimálně 24h předem.

Oslavy a svatby

Naše vozy jsou Vám k dispozici pro zajištění dopravy na svatby, oslavy a další pořádané akce. Automobily vyzdobíme podle Vašich požadavků. Máme k dispozici vozy pro 1 – 6 osob.

Donáška květin / darů

I díky našim partnerům jsme schopni doručit krásnou kytici, či jiný dárek na Vámi zadanou adresu. Stačí nás kontaktovat, zadat objednávku a nechat někoho překvapit.

Cena doručení již od 50Kč po Valašském Meziříčí.

Diskrétnost

I v naší firmě je možnost přistavit neoznačený vůz, vyřídit převoz diskrétně. Pro pány je možnost zajištění slečen, případně jiného doprovodu.